USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia Aracaju Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia

ex. Apt Aracaju, Aeroporto, Praia E Mar

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-02
2026-07-03

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

20

Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

Παιδική πισίνα

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Για όσους θέλουν να μαγειρέψουν τα γεύματά τους, το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia 56 τ.μ. Προσφέρει παροχές, όπως παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, γυάλινα σκεύη. ΠαραΛία Atalaia απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα, ενώ η παραλιακή ζώνη Atalaia βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.

Το Projeto TAMAR βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με αυτοκίνητο.

Το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia προσφέρει μπαλκόνι, κουζίνα και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Το μπάνιο επίσης διαθέτει μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Αρακάζου, το οποίο βρίσκεται 5 χλμ. μακριά. Το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia προσφέρει στους επισκέπτες εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Όρλα ντε Αταλάια
    2308 χλμ.
  • Igreja Adventista do Setimo Dia
    1743 χλμ.
  • Mori
    2322 χλμ.
  • GBarbosa
    1178 χλμ.
  • Igreja do Evangelho Quadrangular Atalaia
    1229 χλμ.
  • Salao do Reino das Testemunhas de Jeova
    433 χλμ.
  • Igreja Quadrangular
    440 χλμ.
  • Mercado Vereador Milton Santos
    1929 χλμ.
  • Doug Eventos
    2319 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Αρακάζου Αεροδρόμιο
    1,8 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Ιδιωτική παραλία
  • Ανελκυστήρας

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Παροχές BBQ
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Ρηχή πισίνα

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες
  • Παιδική πισίνα

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Στο το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia έχει πάρκινγκ;

    Το το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Αρακάζου από το το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia;

    Το αεροδρόμιο Αρακάζου απέχει 5 χλμ. από το το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-02
2026-07-03

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Solar Aruana, Aracaju, Aeroporto, Orla De Atalaia E Praia, Βραζιλία

Avenida Luiz Braille, 334, Αρακαζού, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved